Wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy

Oferujemy bezgotówkowy wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy. Miałeś stłuczkę? Ktoś uszkodził Twoje auto? Zostałeś bez samochodu? Dobrze trafiłeś – pomożemy Ci pozostać mobilnym, niezależnie od tego, czy jesteś w Zielonej Górze, Lesznie, Głogowie, Wałbrzychu czy Zgorzelcu.

Samochód zastępczy z wypożyczalni w Jeleniej Górze

W myśl obowiązującego prawa, możesz wypożyczyć samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji lub wypadku – do czasu naprawy Twojego auta bądź do dnia wypłaty odszkodowania w przypadku szkody całkowitej! Niezależnie od tego czy jeździsz pojazdem służbowym – niezbędnym do pracy zarobkowej, czy prywatnym, oferujemy wynajem samochodu zastępczego bezgotówkowo w naszej wypożyczalni w Jeleniej Górze.

Samochód zastępczy – wynajem w Świdnicy, Lesznie lub Legnicy

Towarzystwa ubezpieczeniowe bardzo często wprowadzają poszkodowanych w błąd informując, że nie należy im się samochód zastępczy. To nieprawda – nie daj się oszukać, zadzwoń do naszej wypożyczalni w Jeleniej Górze.

Jak uzyskać samochód zastępczy z wypożyczalni?

Ubezpieczyciel sprawcy wypadku lub kolizji nie może żądać od Ciebie, byś skorzystał z konkretnej wypożyczalni samochodów. W każdym przypadku masz prawo wybrać Ziak Rent a Car z siedzibą w Jeleniej Górze. Nie zgadzaj się na wynajem auta zastępczego od warsztatu, który rozlicza szkodę. W większości przypadków są to samochody dużo niższej klasy niż Twój, dodatkowo w złym stanie technicznym. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i najbliższych – masz do tego prawo!

Bezgotówkowy wynajem samochodu zastępczego

Nasza wypożyczalnia z siedzibą w Jeleniej Górze, po podpisaniu odpowiednich dokumentów, zwraca się w Twoim imieniu do ubezpieczyciela sprawcy wypadku o zwrot poniesionych kosztów z tytułu wynajmu samochodu zastępczego. Wszystko odbywa się bezgotówkowo. Możesz zaoszczędzić czas i nie wydać ani złotówki. Koszty wynajmu auta zastępczego w 100% pokrywane są przez ubezpieczyciela sprawcy. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!